Kitchen



Linen Waffle Hand Towel - Khaki
- Regular price
- $45.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$45.00
- Unit price
- /per



Linen Waffle Hand Towel - Grey
- Regular price
- $45.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$45.00
- Unit price
- /per

Pallares Professional 8"
- Regular price
- $235.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$235.00
- Unit price
- /per



Green Tool Garlic Masher
- Regular price
- $75.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$75.00
- Unit price
- /per

Tosca Paper Towel Holder
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$32.00
- Unit price
- /per



Pallares Kitchen Knife Set Carbon
- Regular price
- $99.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$99.00
- Unit price
- /per



Pallares Boxwood Chef's Pro Knife
- Regular price
- $359.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$359.00
- Unit price
- /per



Dark Choc Walnut Coffee Toffee Jar - 200g
- Regular price
- $21.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$21.00
- Unit price
- /per



Lester Jug
- Regular price
- $21.90
- Regular price
-
- Sale price
-
$21.90
- Unit price
- /per



Cotton Paper Filter Set x 60 - 2 Cups
- Regular price
- $10.50
- Regular price
-
- Sale price
-
$10.50
- Unit price
- /per



Black and Brown Mug - 320ml
- Regular price
- $56.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$56.00
- Unit price
- /per

Strawberries Tea Towel
- Regular price
- $27.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$27.00
- Unit price
- /per



Geo Flowers Tea Towel
- Regular price
- $27.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$27.00
- Unit price
- /per

Fruit Shelf Tea Towel
- Regular price
- $27.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$27.00
- Unit price
- /per

Fruit Bowl Tea Towel
- Regular price
- $27.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$27.00
- Unit price
- /per

Checkers Peach Tea Towel
- Regular price
- $27.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$27.00
- Unit price
- /per



Tosca Dish Drainer - Grey
- Regular price
- $142.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$142.00
- Unit price
- /per



Fein Small Spoon - Brass
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$20.00
- Unit price
- /per



Black and Brown Mug - 110ml
- Regular price
- $38.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$38.00
- Unit price
- /per



Moss Green and Yellow Mug - 320ml
- Regular price
- $56.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$56.00
- Unit price
- /per



Wheel Bowl - Snow 37cm
- Regular price
- $189.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$189.00
- Unit price
- /per



Wheel Bowl - Snow 30cm
- Regular price
- $132.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$132.00
- Unit price
- /per



Wheel Bowl - Olive 37cm
- Regular price
- $189.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$189.00
- Unit price
- /per



Wheel Bowl - Olive 25cm
- Regular price
- $110.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$110.00
- Unit price
- /per



Earth Latte Cup x 2 - Natural
- Regular price
- $46.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$46.00
- Unit price
- /per



Latte Cups x 2 - Strata
- Regular price
- $34.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$34.00
- Unit price
- /per



Metal Planter Box - Terracotta
- Regular price
- $129.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$129.00
- Unit price
- /per



Toppu Bowl - Clay
- Regular price
- $135.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$135.00
- Unit price
- /per



Sold out
Jute Mat Braided Oval - Natural
- Regular price
- $119.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$119.00
- Unit price
- /per



Artisan Rectangle Bread Board - 45cm with handle
- Regular price
- $115.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$115.00
- Unit price
- /per



Pebble Cheese Plane
- Regular price
- $49.90
- Regular price
-
- Sale price
-
$49.90
- Unit price
- /per



Cast Amber Water Jug - 1.2L
- Regular price
- $115.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$115.00
- Unit price
- /per



Unitea Unimug Clear - Sml
- Regular price
- $35.90
- Regular price
-
- Sale price
-
$35.90
- Unit price
- /per



Ripple Champagne Saucer x 2
- Regular price
- $110.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$110.00
- Unit price
- /per

Pocket Knife 7cm -Orange
- Regular price
- $44.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$44.00
- Unit price
- /per



Super Bucket 8Ltr Black
- Regular price
- $59.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$59.00
- Unit price
- /per